تنها یکی از آن چیزهایی که شما هرگز ناراضی نیستید رنگ شکلاتی تیره است و قهوه ای شکلاتی می تواند یک رنگ عالی برای تزئین خانه شما و ترکیب با رنگ های دیگرباشد. این رنگ در دکوراسیون از گذشته تا به حال کاربرد داشته و محبوب بوده است اما این رنگ بسیار متنوع است و ما نیاز به فکر کردن داریم تا به یک مجموعه جذاب از ترکیب های جدید و غیر منتظره دست یابیم.

۱٫قهوه ای و آبی:

ترکیب رنگ قهوه ای شکلاتی و آبی نتیجه شگفت انگیز تنالیته سرد به فضا میدهد و استفاده از رنگ آبی در مبلمان و لوازم جانبی به اتاق نگاه شیک و مدرن و منحصر و در عین حال برجسته به فضا میبخشد.

combine brown and blue - ۷ پالت رنگ قهوه ای در دکوراسیون

۲٫ قهوه ای و سفید:

این اتاق نشان میدهد که چگونه این سایه خاص قهوه ای میتواند به اتاقی با رنگ های سرد گرمای خاصی ببخشد. یکی از بهترین رنگ ها برای ترکیب با قهوه ای، سفید است.تضاد موجود بین رنگ های قهوه ای و سفید سبب جذابیت بیشتر و خاص بودن میشود . استفاده از این دو رنگ در کنار هم حس راحتی و آرامش را به انسان منتقل میکند. ویژگی خوب این ترکیب این است که هر یک از رنگ ها به صورت مجزا دیده میشود.

combine brown and white 1 - ۷ پالت رنگ قهوه ای در دکوراسیون

۳٫قهوه ای و مسی:

رنگ قهوه ای و مسی جزو رنگ های مشابه محسوب میشوند. سعی کنید از رنگ مسی در حد ایجاد سایه استفاده کنید. استفاده از این رنگ باعث میشود فضای اتاق بزرگ تر به نظر برسد.

IMG 4287 - ۷ پالت رنگ قهوه ای در دکوراسیون

۴٫ قهوه ای و سبز:

ممکن است قهوه ای و سبز یک انتخاب آشکار را به نظر برسد، زیرا درختان برای همیشه این کار را انجام داده اند و برای منزل شما میتواند به طرز شگفت انگیزی شیک، غیر منتظره و پیچیده باشد، این ترکیب رنگ حس تازه ای به فضای اتاق قهوه ای شما میدهد، از آنجا که این رنگ جزء رنگ های سرد میباشد حس تازگی را به انسان منتقل میکند. وجود این دو رنگ در کنار هم سبب ایجاد کنتراست زیادی میشود که به زیبا تر شدن منزل شما کمک خواهد کرد.

IMG 4275 - ۷ پالت رنگ قهوه ای در دکوراسیون

۵٫ قهوه ای و مشکی:

ممکن است قهوه ای و سیاه به نظر برسد پالت رنگ بیش از حد تاریک و سنگین است. اما با استفاده از مبلمان در رنگ های روشن تر میتوانید خنثی سازی را ایجاد کنید. ترکیب این دو رنگ در واقع ترکیبی برای ایجاد یک پس زمینه بسیار آرام و شیک است. از لوازم جانبی برای ایجاد سایه های مختلف در کنار این دو رنگ استفاده کنید تا یک تجربه بصری عمیق تر ایجاد کنید.

IMG 4288 - ۷ پالت رنگ قهوه ای در دکوراسیون

۶٫ قهوه ای و زرد:

ترکیب این دو رنگ یک فضای سنتی و غنی ایجاد می کنند.ترکیب رنگ نرم و خیره کننده زرد یا خامه ای همراه با قهوه ای می تواند یک اتاق خواب عاشقانه و دلپذیر ایجاد کند.درخشش ظریف نور زرد از داخل لوستر طلایی رنگ اتاق و تعداد دیگری از قطعات اصلی مبلمان و دکور میتواند در نگه داشتن یک جریان ظریف از این ترکیب رنگی موثر باشد.

combine brown yellow - ۷ پالت رنگ قهوه ای در دکوراسیون

۷٫ قهوه ای و نارنجی:

استفاده از قهوه ای و نارنجی با هم می تواند کمی دشوار باشد، زیرا اگر از این طراحی شما استفاده می کنید، اتاق شما شبیه یک تعطیلات پاییز و یا خسته کننده میشود. ترفند این است که از این ترکیب رنگها به عنوان بالش، ملافه، آثار هنری و مبلمان استفاده کنید یا در کنار رنگ های خنثی مانند سفید، بژ، خاکستری به کار ببرید.  یک طراحی زیبا و طراحی رنگ همیشه به خوبی انجام می شود اگر برنامه ریزی شده باشد.

Untitled 2 - ۷ پالت رنگ قهوه ای در دکوراسیون