Faq - سوالات متداول

سوالات نحوه خریدسوالاتی که در مورد نحوه خرید است در این بخش توضیح داده شده فقط کافیست روی هر سوال بزنید تا جواب نمایان شود

1. آیا برای خرید حتما باید ثبت نام کنم؟

خیر نیازی نیست شما میتوانید هر چقدر محصول میخواهید از طریق حساب مهمان سفارش دهید.

به هر حال با داشتن حساب کاربری دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات در هر بار خرید ندارید و کار ساده تری در پیش دارید.

2. آیا امکان پرداخت حضوری هزینه فاکتور در محل وجود دارد؟

صرفا برای شهر تهران و اقلام بالای 5 میلیون تومان، شما می توانید 30 درصد مبلغ را قبل از دریافت کالا به صورت آنلاین واریز نمایید و مابقی را پس از دریافت کالا به صورت حضوری به نماینده تامین کننده پرداخت نمایید.

3. آیا در خرید عمده یا به تعداد زیاد امکان تخفیف بیشتر وجود دارد؟

برای خرید عمده و تعداد بالا لطفا با هوم استایل تماس بگیرید تا تخفیف اختصاصی و شرایط پرداخت آن به شما اعلام گردد.

4. چگونه میتوانم سفارشاتم را پرداخت کنم؟

با تمام کارت های عضو شتاب میتوانید هزینه سفارش خودتان را پرداخت کنید.

5. آیا میتوانم سفارشاتم را لغو کنم؟

  • درمورد کالاهایی که سفارش ساخت نیستند، یعنی کالا درانبار تامین کننده وجود دارد، انصراف از خرید کالا تا قبل از پروسه حمل کالا به مشتری مورد قبول است و وجه پرداختی مشتری به طور کامل برگشت داده خواهد شد.
  • اگر کالا پیش از اعلام انصراف مشتری به مقصد او حمل شده باشد درصورتی حق انصراف جاری خواهد بود که بسته بندی کالا باز نشده و کالا مورد مصرف قرار نگرفته باشد که در اینصورت هزینه های حمل و نقل بر عهده مشتری خواهد بود.
  • با توجه به ماهیت برخی کالاهای عرضه شده در هوم استایل، این کالاها به صورت سفارشی و براساس انتخاب های مشتری تولید یا تکمیل می گردند. یعنی تولید کننده براساس درخواست خرید مشتری کالا را با رنگ و سلیقه مشتری تولید می کند و کالا قابل فروش به فرد دیگری نیست. در این موارد انصراف از خرید کالا مورد پذیرش نیست و درخواست انصراف و بازگشت کالا منجر به کسر ۳۰ درصد از مبلغ کالا می گردد و هزینه حمل عودت کالا نیز برعهده مشتری خواهد بود.

6. من یک کد تخفیف دارم، چطور می توانم از آن استفاده کنم؟

قبل از تکمیل سفارش کد کوپن را در قسمت «کد کوپن» وارد کنید و در صفحه سبد خرید خود روی «افزودن» کلیک کنید. لطفا توجه داشته باشید که ما نمی توانیم به صورت دستی کد کوپن را به سفارش شما اعمال کنیم. لطفا قبل از تأیید خرید خود اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات درست است.

7. از کجا بفهمم سفارش من تایید شده؟

تمامی روال سفارشتان برایتان پیامک میشود اما از بخش حساب کاربری در سایت هم میتوانید روال پردازش محصول خودتان را ببینید.

8. آیا می توانم به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنم؟

بله اما به منظور تسریع فرایند و پردازش صحیح سفارش بهتر است به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید.

سوالات حمل و نقلسوالاتی که در مورد حمل و نقل هست در این بخش توضیح داده شده

1. پردازش سفارش من چقدر طول میکشد؟

روال پردازش محصولات برای همه نقاط ایران در دو روز کاری انجام میشود.

2. چقدر طول میکشد محصول به دستم برسد؟

برای کالاهایی که در انبار موجود باشد ۵ روز کاری از زمان سفارش زمان لازم است تا محصول را درب منزل دریافت کنید. و برای کالاهای سفارشی مدت ساخت نیز به این زمان افزوده خواهد شد.

3. نحوه ارسال سفارشات در تهران چگونه است؟

ارسال سفارشات در تهران پس از هماهنگی و اطلاع از طریق پیامک توسط واحد حمل و نقل هوم استایل صورت می پذیرد. در صورت عدم تحویل موفق سفارش، هماهنگی زمان به صورت مجدد انجام و سفارش ارسال می گردد. تنها سفارشاتی که به صورت آنلاین پرداخت شدند، سه بار به این شکل پیگیری خواهند شد.

در زمان دریافت سفارش تعداد اقلام موجود در بسته را با رسید سفارش مطابقت دهید. در صورت مشاهده مغایرت، از تحویل گرفتن بسته و امضای رسید خودداری نمایید.

4. نحوه ارسال سفارشات به سایر شهرها چگونه است؟

پس از ثبت سفارش، شماره و جزئیات سفارش از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد. سفارشات مشتریان عزیز شهرستان با توجه به نحوۀ پرداخت از «طریق پست، تیپاکس، پیشتاز» ارسال می شوند. همچنین کد رهگیری این سفارشات ۲۴ ساعت پس از تحویل به شرکت پستی، برای مشتریان پیامک می گردد.

زمانی که کالا توسط پست یا پیشتاز ارسال می شود، جهت تحویل مأمور پست ۱ بار درب منزل مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری، کالا به مرکز پستی شهر مورد نظر برگشت خورده و مشتری تا یک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش خود را تحویل گیرد. در غیر این صورت سفارش به انبار هوم استایل باز می گردد

زمانی که کالا توسط تیپاکس ارسال می شود، مأمور تیپاکس ۲ بار جهت تحویل به درب منزل مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری کالا به مرکز تیپاکس شهر مورد نظر برگشت می خورد و مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکز تیپاکس مراجعه و سفارش خود را تحویل گیرد. در غیر این صورت سفارش به انبار هوم استایل بر می گردد.

در زمان دریافت سفارش تعداد اقلام موجود در بسته را با رسید سفارش مطابقت دهید. در صورت مشاهده مغایرت، بلافاصله پس از دریافت، مراتب را به بخش «خدمات مشتریان هوم استایل» اعلام نمایید.

5. در صورتی که بخواهم محل تحویل کالا را تغییر دهم چه کار کنم؟

سفارشات مشهد قبل از ارسال با شما تماس گرفته شده و هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

برای سفارشات سایر شهرها تغییر آدرس ارسال، تنها تا قبل از تحویل بسته به واحد پستی، از طریق بخش پیام سریع، ارسال ایمیل و یا تماس با خدمات مشتریان هوم استایل مقدور می باشد.